Ach ten signál...

2. května 2014 v 11:59 | argsan |  Co na to říct?
Ahoj všichni! (všichni ti, co už sem nechodí)

Už je to zase dlouho, co jsem sem nic nepsala. Ale to nevadí, blog tady pořád je, tak se k němu můžu vracet. Taky jsem dlouho už nic nepsala, takže se omlouvám, jestli budou teď články znít nějak divně :)

No a proč píšu? Prostě jsem se chtěla vrátit k psaní blogu, protože mě to hrozně bavilo a ráda jsem komunikovala s lidmi z ostatních blogů. Byl to takový můj "únik mimo realitu". Taky jsem ráda vyráběla designy na blog, tak se do toho chci zase dostat a pokusit se to tu znovu rozjet. Takže proto :)

Ještě bych možná mohla vysvětlit název článku. Koukám doma na televizi a neustále to zrní. A co je na tom nejvtipnější? Když zapnu anténu, tak už to pak ani nezrní - prostě mi to zahlásí "žádný signál" (nebo co za dvě slova se tam objeví) a mám po televizi úplně. Teď jsem chtěla napsat, že si asi pustím DVDčko, ale ouha. Obývák je rozházený a DVDčko leží u mě v pokoji u stolu... Takže zbývá film na počítači (anebo bych se musela dívat na Ordinaci, která jako na potvoru jediná běží, potvora!).
Hurá!! Upíří deníky a ke všemu to fachá! Takže já zatím končím, přátelé, a jdu se chvíli dívat na Damona (no o tom určitě nějaký článek ještě bude :-D ).

Snad sem ještě dnes něco napíšu :)
Mějte se krásně!

argsan (:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama