Polibek pro nevěstu

26. listopadu 2011 v 22:07 | argsan |  Knížky - přečetla jsem

Polibek pro nevěstu

Patricia Cabot
Originální jazyk: angličtina
Jazyk, ve kterém jsem knihu četla: čeština
Počet stránek: 256
Moje hodnocení:
V knihovně jsem tuhle knížku popadla, protože jsem si už dlouho chtěla přečíst něco od "Patricie" Cabot. Asi možná víte, že tohle je pouze pseudonym mé oblíbené Meg Cabotové, pod kterým píše (psala) knižky pro dospělé ženy. Musím říct, že se mi ta knížka strašně líbila. Je to historický román, a i když já historii teda opravdu nemusím, tohle jsem si přečetla s chutí. Navíc je knížka z prostředí Anglie a Skotska, takže o přírodu ani Londýn tam není nouze. No a jelikož je to knížka pro dospělé, tak si tam i erotomani najdou svoje! (Tím samozřejmě nechci říct, že jsem erotoman...)

Stručný obsah: Emma se provdala za Stuarta, se kterým odjela do Skotska, aby konala dobro, jelikož její pozdější manžel je duchovním a oba rádi pomáhají lidem. Ovšem jejich sňatku nikdo nepřál a snažili se je od tohoto činu odradit, ale neuspěli. Život v tehdy divokém Skotsku pro ně nebyl jednoduchý a Stuart umírá. Po půl roce se to dozvídá Stuartův bratranec James a odjíždí do Skotska pro bratrancovo tělo. Dozvídá se toho o Emmě hodně, mimo jiné to, že se v tu dobu o ní snaží každý svobodný mládenec kvůli jistému dědictví. Jestli Emma nakonec najde lásku a štěstí už vám neřeknu, přečtěte si knížku :-)

Proč jsem si knížku přečetla: Jak už jsem psala, tak jsem knížku popadla v knihovně, abych si rozšířila seznam přečtených knížek od Meg Cabotové... Moje romantická duše navíc v té době potřebovala dávku, takže jsem neváhala :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama