Tak a to ne :-D

15. října 2011 v 20:02 | argsan |  Co na to říct?
Právě jsem se začetla do dvou vánočních blogů :-D
Sob Vánoc a tento blog. Úplně mě to zblblo a mám pocit, že za chvíli začne padat sníh a já si budu muset vyndat tu teplejší bundu. Fakt je, že je venku tma, mně mrznou nohy, teď do toho poslouchám ty vánoční písničky, sepisuju si seznam vánočních filmů... Jen ty dárky ještě pořád nemám.
Fajn, sice jsem se rozhodla, že na letošních Vánocích si dám opravdu záležet (protože ty minulé stály jaksi za prd) a teď mě to chytlo. Neměla bych toho využít, dokud tu náladu mám? :-)
Víte co myslím. Chtěla bych si obstarat co nejvíc vánočních filmů, abychom se měli na co dívat - to naladí tu správnou atmosféru, sehnat vánoční písničky, aby tu mělo co hrát. Na štědrý den si pořídit tu červenou čepici s bílou bambulkou (vím, že to zavání Amerikou, ale tak za Ježíška se asi těžko převlíknu) a celkově mít červeno-zelené oblečení. Na okna si dát světýlka jako každý rok, nástěnku si vyzdobit vánočními motivy atp.
Ale teď bych se měla vrátit do reality, protože přeci jenom je venku sice zima, sníh ale NEPADÁ (a doufám, že to tak ještě dlouho zůstane), je teprve říjen a listí se ještě nestačilo ani pořádně zbarvit.

Takže stop, uklidit světýlka, zavřít krabici s ozdobami, a jít sbírat listí (takové to krásně zbarvené) a kaštany (jestli někde nějaké zbyly) :-)
Mějte se hezky :-)
argsan
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama