Říjen 2011

Dear Fred...

15. října 2011 v 23:17 | argsan |  SVĚT Harryho Pottera
Zase prohlížím stránku Weheartit.com a narazila jsem na jeden opravdu srdcervoucí obrázek...

Pokud tomu někdo nerozumí, pokusím se o překlad :-)

Drahý Frede,

pamatuješ na to, jak jsme hodili svá jména do Ohnivého poháru? Přál bych si, aby to nebyla jediná chvíle, kdy jsme viděli jeden druhého starými.

Vždycky mi budeš chybět,
George

Kdo nečetl (mohla bych říct i neviděl film, ale tím si nejsem jistá :-/) sedmou knížku, asi nepochopí...

argsan

Tak a to ne :-D

15. října 2011 v 20:02 | argsan |  Co na to říct?
Právě jsem se začetla do dvou vánočních blogů :-D
Sob Vánoc a tento blog. Úplně mě to zblblo a mám pocit, že za chvíli začne padat sníh a já si budu muset vyndat tu teplejší bundu. Fakt je, že je venku tma, mně mrznou nohy, teď do toho poslouchám ty vánoční písničky, sepisuju si seznam vánočních filmů... Jen ty dárky ještě pořád nemám.
Fajn, sice jsem se rozhodla, že na letošních Vánocích si dám opravdu záležet (protože ty minulé stály jaksi za prd) a teď mě to chytlo. Neměla bych toho využít, dokud tu náladu mám? :-)
Víte co myslím. Chtěla bych si obstarat co nejvíc vánočních filmů, abychom se měli na co dívat - to naladí tu správnou atmosféru, sehnat vánoční písničky, aby tu mělo co hrát. Na štědrý den si pořídit tu červenou čepici s bílou bambulkou (vím, že to zavání Amerikou, ale tak za Ježíška se asi těžko převlíknu) a celkově mít červeno-zelené oblečení. Na okna si dát světýlka jako každý rok, nástěnku si vyzdobit vánočními motivy atp.
Ale teď bych se měla vrátit do reality, protože přeci jenom je venku sice zima, sníh ale NEPADÁ (a doufám, že to tak ještě dlouho zůstane), je teprve říjen a listí se ještě nestačilo ani pořádně zbarvit.

Takže stop, uklidit světýlka, zavřít krabici s ozdobami, a jít sbírat listí (takové to krásně zbarvené) a kaštany (jestli někde nějaké zbyly) :-)
Mějte se hezky :-)
argsan

Já jsem na to ZAPOMNĚLA?

13. října 2011 v 16:26 | argsan |  Co na to říct?
Správně, co na to říct (viz název rubriky)?? Zapomněla jsem na narozeniny tohoto blogu. 10. 10. 2011 byly blogu už 3 roky! Vždyť to je krásný číslo, ne?
No, takže se nedá nic dělat, prostě jsem na to zapomněla :-) Stejně bych asi neměla čas ani energii na nějakou soutěživou oslavu.
Vlastně kdybych vám to nepřipomněla, tak to ani nevíte :-D Ale to bych nebyla já.
Takže já zase jdu (teď už asi opravdu :-D).
Fakt to nechápu, nikdy jsem na to nezapomněla...
argsan

Podzim se zase hlásí ke slovu

13. října 2011 v 16:06 | argsan |  Různé - Designy
Ahoj!!
Jsem tu zase (to máte určitě radost...) a jsem tu s novým designem. Už dýl jsem chtěla vytvořit nějaký podzimní, ale až před pár dny se mi to jakž takž podařilo. Teď ho tady teda můžete vidět. Prostě můj milovaný podzim.
A abyste věděli, jen s těžkým srdcem jsem sundávala vzhled s relikviemi. Ale jdeme dál, vyvíjíme se, třeba další design bude ještě lepší! (taky tak pochybujete? :-D)

V tom designu jsem přidala klikací obrázek "Home" vlevo nahoře, protože se mi nelíbí blogy, kde nejde kliknout na záhlaví, takže se nedostanete na hlavní stránku... U mě by mě to štvalo taky, tak jsem to vyřešila takhle :-)
A jak se vůbec všichni máte? Vím, že sem nikdo moc nechodí (eSBé odpadávají čím dál tím víc...), ale pokud budete mít zájem, klidně si tady vylijte srdce :-)
No nic, tak já zase jdu, chtěla jsem dneska ještě něco udělat. Taky si musím zavřít okno, protože takovouhle zimu nevydržím :-D
argsan

Bez pořádného vzhledu není blog blogem :-)

7. října 2011 v 22:33 | argsan |  Různé - Designy
Ahoj :-)

Tak teda k tématu. Prohlížela jsem si před chvílí pár blogů a samozřejmě jsem si všímala i designů :-) Jestli můj blog znáte, tak víte že si z naprosté většiny vzhledy vytvářím sama a dost často je měním.. Chtěla jsem vám dát možnost tak trochu nahlédnout do mého počítače. Přesněji řečeno do mé složky, kterou mám právě na designy.
Nejsem člověk, který všechno, co není aktuální maže. Já si to archivuju. Je to docela zajímavý, nahlídnout tak trochu do minulosti. Ale musím říct, že občas úplně žasnu nad tím, jak se mi povedlo něco vytvořit. To člověka popadne tvořivá a jede dokud neusne únavou (většinou totiž tvořím v noci, když ostatní spí a většinou je to v pátek či o víkendu večer - když se člověk neučí :-)).
Občas mám nápad, ale nejsem schopná to zrealizovat, tak to nakonec vypnu a nic z toho není. Někdy se do toho tak zamotám, že skončím v půlce a už se k tomu nevrátím.
Podle mě je nápad na design jednorázová záležitost a když to člověka popadne, musí to zrealizovat okamžitě, jinak má potom už smůlu (nebo to máte jinak?).
No, abych se dostala k té ukázce. Přidávám vám sem obrázek své složky... Jsou to teda jen složky designů tohoto blogu. K většině z nich tady článek nenajdete - což teda nechápu, proč jsem je nedělala, měla bych v tom větší pořádek :-D
Tak a asi teď zmizím, protože jsem z celého týdne celkem "vyfluslá" a zítra se taky nudit nebudu. A to jsem si myslela, že se o víkendu vyspím. Snad v neděli? :-)

Dobrou všem!
argsan xxx