Září 2011

Co jsem přečetla?

17. září 2011 v 17:55 | argsan |  Knížky - přečetla jsem

Tak jsem se rozhodla udělat článek, kde budou vyjmenované knížky, které jsem přečetla. Asi vás to bude dost nudit, ale mohla bych ten článek postupně upravovat. Upravovat tak, že bych z názvů knížek dělala hypertextové odkazy a k nim potom články. Jestli mě znáte, tak víte, že to bude trvat dost dlouho než to skompletuju, protože neumím u žádné myšlenky zůstat.. Ale budu se snažit. Tak teda v pokračování článku je ten seznam.

Jmenuju se Nikki

17. září 2011 v 17:03 | argsan |  Knížky - mám doma
Konečně ji mám doma!
Včera jsem si pro ni šla do Luxoru a měla jsem radost, když jsem si ji hrdě nesla domů. Ovšem ještě jsem ji nezačala číst, protože musím dočíst jinou knížku, ale strašně se na ni těším jako na každou knížku od Meg Cabot.
Stála mě 219 Kč (díky mé kamarádce, která má kartičku Knižního klubu, jinak by mě stála 249 Kč). Je to pokračování série Airhead (V kůži supermodelky), je to druhý díl a existuje ještě třetí (ovšem v angličtině...).


Přání k narozeninám - část druhá

13. září 2011 v 20:19 | argsan |  Moje výroba - ostatní
Nazdárek blogaři!

Hlásím se vám opět po dlouhé době s článkem, který už tady tak trochu je. Psala jsem, že kamarádce vyrábím přání k narozeninám. Abych to tu dál nerozebírala, tak se na ten článek radši podívejte, pokud nevíte, o co jde.
Dovedla jsem to skoro k dokonalosti, protože jsem koupila pečetní vosk a udělala na dopisu pečeť. Můžete se pokochat (tak záleží na úhlu pohledu) fotkami pod článkem.
Ještě mi někdo v komentářích psal, abych vám řekla reakci na to, až kamarádka přání dostane.
Tohle jsem opravdu nečekala. Byla (a pořád je) naprosto nadšená. Mám ale větší radost já, že jsem někomu udělala radost.
Konec řečí, přidávám zmenšené fotky :-)
argsanJe to tady

1. září 2011 v 12:45 | argsan |  Co na to říct?
No, krása. Zase školní rok. Proč musí ty prázdniny být jen 2 měsíce? A neříkejte mi, že se alespoň můžu vidět se spolužáky... Protože ty můžu vidět, kdy budu chtít (teoreticky, že jo Usmívající se).
Doufám, že půjdete do školy až v pondělí. To náš pan ředitel není takovej machr, aby nám dal volno dneska a zítra..

Dneska teda nic moc psát nebudu, nemám co. Ale už se mi v hlavě rodí nápad. Teda dost neoriginální, ale budiž.

Zatím se mějte hezky :-)

argsan