Srpen 2011

Χάσαμε μια βαλίτσα (Ztratili jsme kufry...)

8. srpna 2011 v 18:17 | argsan
Doufám, že přesně tuhle frázi zítra nebudeme potřebovat. S rodičemi (a bráškou) letíme do Řecka a pořád se bojíme, že se nám ztratí kufr.
Píšu vám to, abyste mě tu nesháněli... Vracím se 19. 8., takže stížnosti si přečtu až tak dvacátého, jasné? :)
No, už vám nemám asi co říct. Jestli někam jedete, tak si to užijte a jestli budete doma, tak vám přeju, abyste se nenudili.

Αντίο!
αργσαν xD

Přání k narozeninám

5. srpna 2011 v 21:37 | argsan |  Moje výroba - ostatní
Jelikož bude mít jedna z mých kamarádek osmnácté narozeniny, tak jsem pro ni vytvořila přání k narozeninám. Hrozně dlouho jsem přemýšlela, jak by mělo vypadat, protože už nějakou dobu přání nekupuji, ale vyrábím (pro každého něco jiného, je to takové osobitější). Potom mě to napadlo :-) Jestli chcete vidět, jak to nakonec dopadlo, tak si rozklikněte článek (stojí to za to xD).

Zorro - dneska bez Mentosek

5. srpna 2011 v 21:16 | argsan |  Co na to říct?
No, takže zase koukám na Zorra!
Našla jsem tady článek, kdy jsem psala, že na něj taky koukám (někdy v říjnu). Tentokrát jsem k tomu konzumovala mentosky. Dneska je bohužel nemám... Ale mám na něco chuť, to se přiznávám.
Musím říct, že letošní prázdniny stojí počasím za prd. Byla jsem skoro týden pryč, ale jenom pršelo. Takže to mi dost zkazilo náladu, ale jinak to bylo moc fajn.
Co vy? Jak si užíváte prázdniny?

Něco jsem vyrobila k tomu Zorrovi.. Blbost, ale nasmála jsem se u toho (kdo nezná film o Zorrovi, tak to asi nepochopí...):