Zdání klame

17. července 2011 v 1:02 | argsan |  Co na to říct?


Asi si říkáte, že se tu opět nic neděje. Kdyby! Už asi dvě hodiny (ne-li víc) opravuji svoje články. Nepřepisuju je, to v žádném případě. Dělám to, že hledám staré obrázky, které v článcích byly, ale zmizely (když ty obrázky uložíte na server, ze kterého je potom smažou, tak je to těžký). Teď vím o dvou článcích, kde mi ještě chybí fotky, ale u jednoho už tu fotku asi nenajdu.
Proč to dělám? Mám ráda pěkné blogy, kde je všechno uklizené a v pořádku. Chci mít taky takový blog. Když se někdo přijde podívat, tak aby tu našel všechno, co tu má být. Ne jen texty s protivnou ikonou, která označuje, že tam má být nějaký obrázek (taky ji tak nesnášíte??). <- jo, to je ona!
Zároveň vás prosím: kdybyste tu našli nějaký článek bez ilustrace a s protivnou ikonou, napište mi to tady kamkoliv a já se to pokusím spravit. Snažila jsem se totiž prohlédnout všechny články na blogu, ale je to dost složitá práce (a zvlášť, když se člověk začte do svých vzpomínek).
Tímhle možná reaguji na tento článek, ve kterém jsem se rozčilovala, jak mě to uklízení blogu unavuje.
Proč jen nefunguje to, že si obrázek zkopírujete a on tam zůstane? Protože on nezůstává. Leda když si ho zkopírujete z vlastní galerie z vlastního blogu - to jsem zkusila a celkem to funguje. Nechci si galerii zaneřádit všemi těmi obrázky a fotkami, ale vypadá to, že to jinak nepůjde. Takže se například můžete podívat do mojí galerie, kde už pár obrázků je.
Jelikož je jedna hodina v noci a já ještě nemám vyčištěné zuby, tak jdu na to, protože chci zítra (sakra, vlastně už dneska) dočíst Hraběte Monte Crista (Všem tuhle knížku vřele doporučuju! Ovšem v nezkrácené verzi - nenechejte se odradit délkou té knihy.), kterého jsem chtěla dočíst už včera (jo, včera, ten včerejšek, co skončil před hodinou), ale potom jsem zapla počítač a začala uklízet blog...
Dobrou všem, kdo si tohle přečetli :-)
argsan xxx
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama