Slunce svítí...

21. března 2011 v 14:04 | argsan |  Co na to říct?


... zima ale neodchází.
Sice je první jarní den, ale to neznamená, že už bude teplo. Vzpomínám si na poznámku jedné mé spolužačky, která říkala (bude tomu tak jeden až dva měsíce), že už nenasněží. A prásk ho! Za týden zase padal sníh.
Pokud jde o mě, stačí mi takovéhle počasí. Nejradši mám ovšem podzim, to nezapřu, takže takováhle spousta sluníčka se mi taky moc nelíbí. Ale musím uznat, že po těch tunách sněhu je to příjemná změna.
Jaro - všechno začíná znova, kytky kvetou, stromy zelenají, jenom já jsem pořád stejná. Nevím jak vy, ale největší změny zaznamenávám před anebo po létě. Ať už jsou to změny v mé váze (ne zas tak drastické, díky bohu (nebo škoda?)) nebo prostě jen v přístupu k ostatním věcem, tak léto je prostě můj zlomový bod. Možná proto, že jsou prázdniny a já si konečně odpočinu od školy a od všech těch neupřímných spolužáků. Můžu si vybrat, s kým se uvidím, kam půjdu a co budu dělat (třeba v kolik budu vstávat - to byste netušili, jak dlouho dokážu spát). Prostě: léto = volnost, podzim = nádhera, zima = fuj, už aby to bylo pryč, no a jaro, to je pro mě "Žádná změna. Jen díky, že už nesněží".
No, asi se jdu dívat z okna - nadýchat se "čerstvého" vzduchu z ulice.
argsan
(PS: taky jste si všimli, jak se mi ten avatar povedl? No nevím, ale docela se mi líbí :-))
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama