Březen 2011

Už to nikdy neudělám!

21. března 2011 v 14:35 | argsan |  Co na to říct?


NIKDY, opakuji NIKDY na svém blogu nenechejte něco bez popisu. Třeba jako obrázek, který jste vytvořili nebo designe, se kterým jste se tak patlali atp. Když se totiž snažíte rekonstruovat blog - protože nejdou zobrazit obrázky - tak nevíte, jaký tam dát, protože to tam prostě NENÍ napsané.
Je to hrozný, asi ty články smažu a všechnu výrobu dám do galerie a nechám ji pro veřejnost ;-)
Vezměte si ze mě poučení (docela mě děsí, že mám před sebou ještě asi dvou roční archiv...)
argsan
Omlouvám se za ten avatar, ale nic jiného (lepšího) jsem bohužel nenašla.

Slunce svítí...

21. března 2011 v 14:04 | argsan |  Co na to říct?


... zima ale neodchází.
Sice je první jarní den, ale to neznamená, že už bude teplo. Vzpomínám si na poznámku jedné mé spolužačky, která říkala (bude tomu tak jeden až dva měsíce), že už nenasněží. A prásk ho! Za týden zase padal sníh.
Pokud jde o mě, stačí mi takovéhle počasí. Nejradši mám ovšem podzim, to nezapřu, takže takováhle spousta sluníčka se mi taky moc nelíbí. Ale musím uznat, že po těch tunách sněhu je to příjemná změna.
Jaro - všechno začíná znova, kytky kvetou, stromy zelenají, jenom já jsem pořád stejná. Nevím jak vy, ale největší změny zaznamenávám před anebo po létě. Ať už jsou to změny v mé váze (ne zas tak drastické, díky bohu (nebo škoda?)) nebo prostě jen v přístupu k ostatním věcem, tak léto je prostě můj zlomový bod. Možná proto, že jsou prázdniny a já si konečně odpočinu od školy a od všech těch neupřímných spolužáků. Můžu si vybrat, s kým se uvidím, kam půjdu a co budu dělat (třeba v kolik budu vstávat - to byste netušili, jak dlouho dokážu spát). Prostě: léto = volnost, podzim = nádhera, zima = fuj, už aby to bylo pryč, no a jaro, to je pro mě "Žádná změna. Jen díky, že už nesněží".
No, asi se jdu dívat z okna - nadýchat se "čerstvého" vzduchu z ulice.
argsan
(PS: taky jste si všimli, jak se mi ten avatar povedl? No nevím, ale docela se mi líbí :-))

Tapeta

20. března 2011 v 16:07 | argsan |  Moje výroba - Tapety
Mám tu něco pro milovníky The Bing Bang Theory. Je to tapeta se Sheldonem Cooperem. Moje výroba, takže jestli ji budete kopírovat, tak se zdrojem - jasný?


Spát by se mělo

20. března 2011 v 14:41 | argsan |  Co na to říct?


Jelikož rozjíždím znova tenhle blog, tak jsem moc dlouho nespala. Šla jsem spát asi ve dvě a ráno jsem musela vstávat.
Dala jsem si kafe. Co si myslíte? Je kafe přijatelné? Není návykové?
Já jsem hodně dlouho zastávala názor, že kafe by se pít nemělo. Vždy jsem ho odmítala. Dělám to doteď, ale občas (jednou za měsíc) si ho dám, abych se probudila a vydržela. Navíc si ho nedělám silné (no kdybyste to viděli - přidávám si ho do cereálního nápoje!)...
No, co vy? Jste závislí na kafi? Třeba jako Lorelai Gilmorová? Musíte si každé ráno dát hrnek pořádně silného kafe, abyste vůbec mohli existovat?
Mně stačí černý čaj (i když jsem slyšela, že je to něco podobného).
No a vůbec moje ráno. Mě, když nechcete ráno naštvat, tak na mě nesmíte tak půl hodiny mluvit. Ráno mám ráda klid a nohy v teple. Stačí říct ahoj - to mi stačí. Potom si povídám v autobuse, když někoho potkám, což ale nebývá tak často.
No, komu by se asi chtělo ráno mluvit, když musí jít do školy (nebo do práce).
Pokud máte možnost, tak spěte hodně. No, zase nemůžete prospat půlku života, stačí 8 hodin denně (mně to ale nestačí - já potřebuju minimálně 9 :-))
Spánku zdar, kafi zmar! ;-)
argsan

Zpívejte se mnou!

20. března 2011 v 0:44 | argsan |  Jen tak z nudy
No dobře, nemyslela jsem to doslova!
Je už po půlnoci, to by z vás sousedi neměli radost - nechte si to radši na pozdější hodinu.
O co jde? Dneska jsem našla krásnou písničku. Hezky se zpívá (a je jedno jestli to umíte, nebo ne - jako já) a klip není nejhorší (pokud vás tedy nepohoršuje troška erotičnosti).
Dále v článku vám přikládám text, kdybyste tedy měli chuť si zazpívat ;-)

Co na to říct? - Rubrika nová i stará

19. března 2011 v 23:46 | argsan |  Co na to říct?
Konečně jsem vyčlenila tuto rubriku. Bývala "podrubrikou" s názvem "Různé - moje povídání". S tím je ale konec. Bylo v ní až přespříliš článků na to, aby nebyla samostatná. Teď už všechno "moje povídání" a mé názory (nebo jiné blbosti, co často píšu) můžete najít ve vlastní rubrice.

Nehledejte tady krásné fotky

19. března 2011 v 23:00 | argsan |  Moje fotky


Když se mi povede fotka, je to krása. Nemusí se líbit všem. Mívám velikou radost, když se na fotku nemůžu vynadívat.
Nejsem profesionální fotograf a asi (s tímhle slovíčkem tu moc neuspěji - bude lepší, když si ho prostě odmyslíte) ani nebudu. Nemám to v oku, ale to mi přeci nebrání občasnému focení, no ne?
Fotím ráda a občas i docela dobře. Sem (do téhle rubriky) přidávám jen ty nejvydařenější, abyste nebyli nuceni dívat se na všechno.
Pokud se chcete pokochat (a to myslím vážně), podívejte se na tyto stránky. Autorka je talent, patří určitě k nejlepším.
No a abychom se vrátili trochu do reality, dám sem pár mých fotek. Ty, co se mi v poslední době (no, popravdě řečeno jsou starší, dneska jsem je "vyhrábla") povedly.
Téměř všechny jsou upravené - aby vypadaly lépe, tak jsem třeba oživovala barvy (prostě když to nejde s foťákem, upravuje se pomocí Photofiltru ;-))

Pro dnešek všechno. Tolik fotek zase nemám. Zanedlouho ale pojedu do Polska, tam se mi snad podaří něco vyfotit.
argsan

Nový začátek?

19. března 2011 v 22:18 | argsan |  Různé - Designy


Začala jsem novým designem (je 26. v pořadí) a novým článkem. Možná to vypadá na nový začátek. Ještě uvidíme.
Vždycky mě blogování přitahovalo, protože jsem tu mohla vypsat svoje myšlenky. Hlavně tu (tady na internetu či, jestli chcete, blogu) existuji jako osoba, která přidává komentáře pod články jiných blogerů. Je to moje přezdívka, díky které jsem asi začala pořádně blogovat.
Když jsem si chtěla vymyslet novou přezdívku (do jedné online hry), nevěděla jsem ještě, že začnu nový blog. Začal 10. 10. 2008 v 19:19. Od této doby jsem se začala pořádně učit s Photofiltrem. Proto, abych vám všem eventuelně mohla ukazovat své výtvory. Začala jsem psát články, které měly větší smysl než články na mém prvním blogu. Začala jsem se orientovat ve světě internetu a blogů vůbec.
Další můj výtvor vidíte jako tenhle design. Musím uznat, že nepatří k těm nejlepším, ale chtěla jsem, aby tam bylo něco osobního. Něco ze mě. Jsou to fotky vyfocené mnou, mnou upravené a jsou na nich věci, za které jsem ráda, že jsem je viděla.
Nejvíc na tomto novém vzhledu se mi líbí ten avatar. Ani ne za minutu hotový, ale přesto vydařený (no tedy alespoň já si to myslím).

Co bych vám ještě chtěla říct?
To, že když uvidíte na své stránce jméno argsan (opravdu se píše s malým "a" - to k přezdívce patří), tak jsem vás asi navštívila právě já, která má svůj blog a (možná ne tak skvělé a tak úplně vlastní) vlastní názor na věci okolo.