STOP

1. ledna 2011 v 22:49 | argsan |  Co na to říct?
stop
Animace 2
Jo, lidi, je to tu. Rozhodla jsem se oficiálně "pozastavit" (jak tomu rádi říkáte) blog. Určitě jste si všimli, že poslední dobou nic moc nepřidávám, ani k vám na blogy nechodím... 
Také mě k tomu přivedlo pár článků na jiných blozích (třeba tady nebo tady). Vždyť existuje tolik aktivit, které můžu dělat - ne sedět u počítače! Jen se podívejte! Je zase půl jedenácté a já tu pořád sedím! A to jsem šla spát ve dvě a vstávala v devět!
Ale slibuju, že se k eSBé přijdu určitě podívat! Mám ráda vaše blogy a ráda si tam čtu, ale prostě už mě tolik nebaví přidávat články.

Hrozně mě mrzí, že tolik blogařů, ke kterým jsem tak ráda chodila prostě končí - nemají čas, nebaví je to. Ale jejich blogy byly o něčem! Ne o ničem jako ten můj :-)
Můžete se na ně tady podívat:
Mamlásek - nejlepší blog o HP jaký jsem kdy viděla. Tady jsem se dozvídala všechny "špeky" ze světa HP!
Newmik - u tohoto blogu se nejde nezasmát! Stačí si přečíst pár vtipů nebo prohlédnout pár obrázků a máte hned lepší náladu.
Maja - na tenhle blog jsem chodila (řeknu to bez obalu :-)) hlavně kvůli designům. Lepší neexistují nebo je neznám. Vždycky jsem chtěla umět takové designy, jako umí autorka tohoto blogu. Jednou jsem ale jeden od ní měla nastavený - to byla nádhera! Děkuju :-)

No a všichni končí... Newmik s Majou napsali na blog skoro po roce, ale já jsem pořád na jejich blogy chodila a kontrolovala, jestli se tam něco neděje - marně.

Asi to už ukončím. Je mi, jako kdybych musela vyhodit nějakou tuze milovanou věc! Nechce se mi to skončit. Ale okolnosti k tomu směřují.
1. Možná sem někdy něco napíšu - ale spíš výjimečně
2. Moc ráda mám blog.cz a všechny blogy, které jsou o něčem, takže asi čekejte moje komentáře.
3. eSBé - přijdu :-)

Mám vás ráda :'-)
argsan x
 


Komentáře

1 MileynQa&SmileynQa MileynQa&SmileynQa | Web | 1. ledna 2011 v 22:57 | Reagovat

Nechceš od nás dess? (Od demě - MileynQy) pk napiš do objednávek! Děkuujeme a hezu blog!

2 Newmik Newmik | 6. února 2011 v 18:49 | Reagovat

Ahoj, to mě mrzí, že jsem zklamal jednu z mála stálých návštěvnic mého blogu. Kdybych se rozhodl blog zase aktualizovat, tak ti dám vědět jako první :)

3 Avea Avea | Web | 9. února 2011 v 18:26 | Reagovat

Po měsíci jsem sem nakoukla v naději, že sis to rozmyslela a že vrátíš... :-(
Je mi to líto. Nezbývá mi tedy než doufat, že se jednou ozveš. I když jsem tě znala krátce, měla jsem tvůj blog ráda.
Jo jo, Mamlasek a Newmik. Taky na ty blogy pravidelně chodím. Díky Mamlaskovi se ze mě stal Potter maniak. Asi bych ji měla poděkovat, protože nebýt jí, neměla bych kam utíkat od reality.
Takže doufám, že se ozveš ;-)
A jinak ti přeju hodně štěstí a ať se ti daří ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama