2011? Prosííím, ještě ne!

1. ledna 2011 v 20:08 | argsan |  Co na to říct?
No tak tedy všechno nejlepší do nového roku!
Doufám, že nikdo neupadl do bezvědomí po vypití neuvážené míry alkoholu :-D
Já osobně oslavy tohoto typu nemám ráda. Rok co rok se někdo pohádá, někdo se opije a není zrovna příjemný. No a já mám náladu jako vždy pod psa, protože mi přijde, že se mi ten rok prostě nepovedl a bojím se i toho dalšího. Fakt nevím, proč si to neužívám jako někdo jiný. No, asi to bude tím, že netrávím Silvestra s přáteli, ale u babičky s celou rodinou, kde, jak jsem už řekla, se pořád někdo o něčem dohaduje. 
Úplně "nejlepší" je, když se rodina rafne kvůli politice nebo kouření. Půl rodiny nekuřáci, půl kuřáci - to byste potom měli slyšet ty debaty. 
No a vůbec, toho jídla! To je člověku pak špatně, protože když to tam leží, tak kdo si nevezme? Nejsem výjimkou - i když si rok co rok říkám, že se prostě nebudu přejídat, tak mi to nevyjde a je mi potom špatně.
Po půlnoci jdou všichni bouchat petardy a zapalovat "římanky", ale už druhý rok jen tak přihlížím, protože jsem se toho začala bát. Jo, protože na balkóně, kde všichni stojí, se každý ohání zapalovačem, další dva hází petardy a já se jen bojím, kdy to komu bouchne v ruce. Prostě hrůza. No pak se každý vrátí do bytu, to už je tak jedna v noci (protože římanek bylo letos požehnaně), a jen tak se dopíjí, ale děda povídá, kam byste chodili! Vždyť je teprve jedna! Ale nikdo to nebere vážně, protože v půl druhé nám jede tramvaj, takže ji musíme stihnout. 
Ve dvě už ležím v posteli a přemýšlím, jak jsem to loni zase zpackala. 
Idylka, ne?
Myslím, že by to stačilo, stejně to nikdo nečte :-D
Tak teda ahoj!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama