Leden 2011

STOP

1. ledna 2011 v 22:49 | argsan |  Co na to říct?
stop
Animace 2
Jo, lidi, je to tu. Rozhodla jsem se oficiálně "pozastavit" (jak tomu rádi říkáte) blog. Určitě jste si všimli, že poslední dobou nic moc nepřidávám, ani k vám na blogy nechodím... 
Také mě k tomu přivedlo pár článků na jiných blozích (třeba tady nebo tady). Vždyť existuje tolik aktivit, které můžu dělat - ne sedět u počítače! Jen se podívejte! Je zase půl jedenácté a já tu pořád sedím! A to jsem šla spát ve dvě a vstávala v devět!
Ale slibuju, že se k eSBé přijdu určitě podívat! Mám ráda vaše blogy a ráda si tam čtu, ale prostě už mě tolik nebaví přidávat články.

Hrozně mě mrzí, že tolik blogařů, ke kterým jsem tak ráda chodila prostě končí - nemají čas, nebaví je to. Ale jejich blogy byly o něčem! Ne o ničem jako ten můj :-)
Můžete se na ně tady podívat:
Mamlásek - nejlepší blog o HP jaký jsem kdy viděla. Tady jsem se dozvídala všechny "špeky" ze světa HP!
Newmik - u tohoto blogu se nejde nezasmát! Stačí si přečíst pár vtipů nebo prohlédnout pár obrázků a máte hned lepší náladu.
Maja - na tenhle blog jsem chodila (řeknu to bez obalu :-)) hlavně kvůli designům. Lepší neexistují nebo je neznám. Vždycky jsem chtěla umět takové designy, jako umí autorka tohoto blogu. Jednou jsem ale jeden od ní měla nastavený - to byla nádhera! Děkuju :-)

No a všichni končí... Newmik s Majou napsali na blog skoro po roce, ale já jsem pořád na jejich blogy chodila a kontrolovala, jestli se tam něco neděje - marně.

Asi to už ukončím. Je mi, jako kdybych musela vyhodit nějakou tuze milovanou věc! Nechce se mi to skončit. Ale okolnosti k tomu směřují.
1. Možná sem někdy něco napíšu - ale spíš výjimečně
2. Moc ráda mám blog.cz a všechny blogy, které jsou o něčem, takže asi čekejte moje komentáře.
3. eSBé - přijdu :-)

Mám vás ráda :'-)
argsan x

2011? Prosííím, ještě ne!

1. ledna 2011 v 20:08 | argsan |  Co na to říct?
No tak tedy všechno nejlepší do nového roku!
Doufám, že nikdo neupadl do bezvědomí po vypití neuvážené míry alkoholu :-D
Já osobně oslavy tohoto typu nemám ráda. Rok co rok se někdo pohádá, někdo se opije a není zrovna příjemný. No a já mám náladu jako vždy pod psa, protože mi přijde, že se mi ten rok prostě nepovedl a bojím se i toho dalšího. Fakt nevím, proč si to neužívám jako někdo jiný. No, asi to bude tím, že netrávím Silvestra s přáteli, ale u babičky s celou rodinou, kde, jak jsem už řekla, se pořád někdo o něčem dohaduje. 
Úplně "nejlepší" je, když se rodina rafne kvůli politice nebo kouření. Půl rodiny nekuřáci, půl kuřáci - to byste potom měli slyšet ty debaty. 
No a vůbec, toho jídla! To je člověku pak špatně, protože když to tam leží, tak kdo si nevezme? Nejsem výjimkou - i když si rok co rok říkám, že se prostě nebudu přejídat, tak mi to nevyjde a je mi potom špatně.
Po půlnoci jdou všichni bouchat petardy a zapalovat "římanky", ale už druhý rok jen tak přihlížím, protože jsem se toho začala bát. Jo, protože na balkóně, kde všichni stojí, se každý ohání zapalovačem, další dva hází petardy a já se jen bojím, kdy to komu bouchne v ruce. Prostě hrůza. No pak se každý vrátí do bytu, to už je tak jedna v noci (protože římanek bylo letos požehnaně), a jen tak se dopíjí, ale děda povídá, kam byste chodili! Vždyť je teprve jedna! Ale nikdo to nebere vážně, protože v půl druhé nám jede tramvaj, takže ji musíme stihnout. 
Ve dvě už ležím v posteli a přemýšlím, jak jsem to loni zase zpackala. 
Idylka, ne?
Myslím, že by to stačilo, stejně to nikdo nečte :-D
Tak teda ahoj!