Duben 2010

Draco, Gerard

15. dubna 2010 v 18:27 | argsan |  SVĚT Harryho Pottera
Divný název článku, co?
Ale pří pohledu na tuto fotku:
Draco
se mi vybavuje jen jediný člověk:
Gerard Depardieu
Proč? Nevidíte ten výraz v obou tvářích? :) Prostě mi to tak přijde, nechci urazit ani jednoho z té dvojice, pouze dávný nápad na článek :)

Emma slaví 20!!!

15. dubna 2010 v 18:18 | argsan |  Emma Watson (Hermione Granger)
Avatar
Děkuji Pansy, že mi připomněla Emminy narozeniny.  Opravdu jsem blog tak dlouho zanedbávala, že jsem si ani nevzpomněla na takovou událost..
Za blog přeji všechno nejlepší - mnoho dalších úspěchů a hlavně klid od fanoušků ;) Také přeji dostudování univerzity, štěstí v lásce a tak dál, a tak dál..

Oprava budíku

15. dubna 2010 v 18:10 | argsan |  Co na to říct?
Opravovali jste někdy budík??
Dneska jsem se do toho pustila. Je to totiž můj oblíbený budík, který jsem dostala ještě od "Ježíška". Už ale dlouhou dobu - několik let - nezvonil. Dnes jsem se rozhodla, že se podívám, co mu je. Oprava spočívala v tom, že jsem ho celý rozebrala, vyčistila ho od těch mušek, co v něm byly (jak se tam jen dostaly???) a potom ho zase složila dohromady a ... Zvoníí! :) Je to zvuk, jako když zvoní ve škole, ale mám ho ráda :) Hned na ráno si ho nařídím.. Bráška sice asi nebude mít radost, ale já ano, jestli zazvoní xD
Tak dost povídání a tady máte fotky:


Kvete!

15. dubna 2010 v 18:02 | argsan |  Moje fotky
Rozhodla jsem se vám vyfotit mojí (no, asi spíš naší) fialku, kterou jsme dostali od dědy asi před půl rokem. A mám ohromnou radost, že už kvete :)
Fotky nejsou nic moc, Šárka umí rozhodně lepší, ale pro dokumentaci to stačí..Taky nám kvete ještě jedna, ale nevím, jak se jmenuje. Asi ji znáte, ale mě to je celkem jedno.. Hlavní je, že se jí u mě líbí xD(promiňte za to otočení :))

Tady je ještě jedna, ta ovšem nekvete, ale roste pořád dál a dál. To, co nám zbylo je vlastně odřezek z původního "keře". Hlavně má trny a přesazování není jednoduché! :D Máma ostříhala ty větve zrovna v době, kdy rostly nové listy. Já si myslela, že tím je růst pro tento rok zastaven, ale kdepak. Rostou dál :)Tak to je vše ;)

Design č. 22

14. dubna 2010 v 21:21 | argsan |  Různé - Designy
Takže konečně jste se dočkali změny. Ten zimní design byl sice pěknej (teda doufám, že se vám líbil :)), ale už tu byl dlouho.
Myslím, že tenhle taky není špatný :) Tak se mějte! :)

Dohraju to?

14. dubna 2010 v 19:21 | argsan |  Co na to říct?
Animace 2
Už více než před rokem jsem k Vánocům dostala hru Harry Potter a Fénixův řád. Sice se mi docela špatně ovládá, ale jinak velmi pěkná hra. Můžete projít celé Bradavice, ale dostanete se i na Grimmauldovo náměstí 12 a na ministerstvo. Takže pokud nevíte, jakou novou počítačovou hru si pořídit - doporučuji :)
Proč to ale píšu? Jde o to, že jsem se jednou zasekla na jednom úkolu a nemohla jsem dál. Tak jsem to asi půl roku nehrála a nakonec jsem si řekla, že to tak nenechám a najdu si návod. No, našla jsem, ale hledat v tom megatextu to, co potřebuji, bylo zajímavé :D
Ještě jsem to nedohrála, ale doufám, že to zvládnu :)
No a pokud jde o dobré hry, které stojí za to hrát, tak zkuste The Sims 2 - pokud nemáte. Vždycky, když si pořídím nějaké rozšíření - není to tak často, abyste si nemysleli, že jsem nějak extra bohatá :) - tak se nemůžu nabažit a pořád hraju... Jestli chcete poradit, tak to nejlepší, co z rozšířeních mám, tak je asi nejlepší  Šťastnou cestu nebo Roční období... Nebo také Mazlíčci, ale to bych tu mohla vypsat všechny ;)

I love you, Phillip Morris

14. dubna 2010 v 18:09 | argsan |  Co na to říct?
Dnes jsem shlédla společně se školou film I love you, Phillip Morris. Musím říct, že pocity mám mírně smíšené :)
Na jedné straně úžasná komedie, na druhé straně docela dost (výrazově) sprostý film. Ale nakonec musím říct, že se mi film fakticky líbil a hodně jsem se u něj nasmála :D
O čem to vlastně je? Je to o homosexuálovi (který byl dříve heterosexuál, dokonce měl i rodinu), který se za pojišťovací podvody nejednou dostane do vězení. Občas vás možná vyleká, že Steven (Jim Carrey) vyleze z postele v nemocnici a utíká před policií (také před svou ženou a milencem) a klidně skočí ze střechy - je přesvědčen, že dopadne do odpadkového kontejneru, ale nestane se tak a "rozplácne se" vedle. Nebo za účelem získání peněz skočí po hlavě na eskalátor apod...
Ve vězení se zamiluje do Phillipa Morrise, za kterým se pokouší všemožně z vězení dostat, když Phillipa přeloží. Jak to skončí, si přečtěte někde jinde - pokud chcete :)
Celý film je "doplněn" peprnými nadávkami, ale také scénami z ložnice jak Stevena a jeho ženy, tak Stevena a jeho milence. Občas jsem prostě nemohla a musela se dívat jinam...
Nemůžu říct, že by se vám film líbil také, protože mně se toho líbí hodně - i to, co ostatním ne :D