Červen 2009

NECHÁPU

29. června 2009 v 20:45 | argsan
lidi z naší třídy!
Proč? Proč se jenom pořád musíme hádat??? Nedokážu to pochopit.
Tak abych vám to vysvětlila: Máme ve třídě takový 2 skupinky... Dejme tomu, že jim budeme říkat skupina A a skupina B. Skupina A je proměnlivá! Protože je tam jeden člověk, kterej prostě z A "vyloučí" každýho, kdo se mu nelíbí (říkejme mu člověk S). Lidé z A pořád pomlouvají ostatní, ale lidé z B taky nejsou andílci! Pomlouváme všichni (správně, i já pomlouvám, protože mě člověk S občas -často- dost štve)! Zítra je poslední den ve škole - pro nás úplně poslední na základce... Pro jiný možná smutný okamžik... Avšak pro mě je to docela radostná situace. Konečně se zbavím těch 9 let trvajících pomluv a keců, jaká sem hrozná šprtka a jak lezu učitelům do p*dele apod.!
Jak jste asi poznali, já sem spíš zastánce skupiny B. Ale snažím se být nestranná. Jenže to nejde! Teď "vůdce" skupiny B (říkejme mu člověk H) odjel a NAJEDNOU nikomu nevadí!!! Najednou za všechno může nejlepší kamarád člověka H (člověk N).
Ale proč? Co člověk N dělá tak špatného, že si ho musí dobírat celá skupina A???
H zařídil naše absolventská trička - a co je špatně? PRO SKUPINU A VŠECHNO!!! Špatná barva, špatný obrázek vpředu, špatný obrázek vzadu.. Prostě všechno! A copak s tím udělají? Že by ta trička přelepili? ANEBO vystříhali??? JISTĚ!!! PROČ NE?! H se s tim piplá, zařizuje to, ale prostě se jim nezavděčí!
Ale pozítří už mi to může být jedno! Zítřkem končí ten starý život a začíná úplně nová éra života!!! Ať si každý dělá, co chce, ať už s absolventským tričkem, nebo ať si každý pomlouvá, koho chce! Já si zítřek užiju, budu brečet! A budu hodně brečet až se budu loučit s těma, koho mám ráda! A pak už si budu užívat prázdniny až se z toho pomátnu! :)
Ááá! Hřmí! A bude pršet... Déšť snad smyje všechno to zlý, ale doufám, že bude pršet jen tak aby to smyl, ale né, aby smyl to, co zbývá z těch poničených domů v ČR, které zničila potopa.

Děkuju vám, jestli jste si to přečetli a díky blogu, že sem to sem mohla napsat, protože se mi tím ohromě ulehčilo!

No to se ví, že se nesejdem
Za sedm let, ani příští tejden.
Nebudem hrát, nebudem zpívat
Nechoďte sem, nebude nám hej!

Tak tohle se zpívá vždy na konci roku deváťákům. Teda né tohle :D To je moje upravená verze. Tohle je ta původní a byla bych ráda, kdyby to tak bylo :(

No to se ví, zase se sejdem
Za sedm let, či příští tejden.
Budeme hrát, budeme zpívat
Přiďte se dívat, bude nám hej!

Další úžasná videa

24. června 2009 v 14:26 | argsan |  SVĚT Harryho Pottera
Ooooohhh!!!!!!!!!!!!!! OMG! U tohodle videa sem skoro brečela!!!! Nic dojemnějšího vytvořenýho fanoušky sem jaktěživ neviděla!!!!! *FŇUUUK!!!* Pochopíte, až to uvidíte!


A tadyto... Hm... Trošku ožehavé téma, ale spojení a celý to video vyznívá přímo božsky! Doporučuju dokoukat....A co teprv tohle video!!! U toho sem se TAAAK řehtala, až sem málem spadla pod stůl!!! Teda sem ráda, že tomu videu rozumim, protože jinak bych se tak nesmála :D A ten závěr :D:D:D:D:D


Videjko - Harry + Severus = :-* :D:D:D

23. června 2009 v 17:03 | argsan |  SVĚT Harryho Pottera
Právě sem honem pospíchám, abych sem dala jedno FAKT suprový video!!!! Pobavila sem se u něj ale i žasla nad dokonalostí toho všeho! Zvlášť ho doporučuji všem, kdo mají rádi fanouškovské povídky typu Harry + Snape!!! Na tom videu byl asi nejlepší ten konec... To sou panečku odborníci! :D:D:D:D

TOHLE BUDE MOJE SMRT!

21. června 2009 v 20:19 | argsan |  Co na to říct?
PROČ????!!!
Proč musíme bejt pryč, zrovna když je premiéra, A KTOMU, akce, kde nebude chybět ani jeden herec z HP!!!! (víc o akci si přečtěte zde) A pryč zrovna s babičkou a s dědou!!! (právě se chladim vodou asi s pěti kostkama ledu, protože mě z toho začíná bolet hlava!) To je nespravedlivý! (mno joo! já vim! život NENI spravedlivej!). Ale klidně pojedu domu autobudem a na tu akci PUDU! A i kdyby mě to mělo stát 600 KČ, tak si to zaplatim a na tu akci pudu! To si přeci nenechám ujít!!! TOHLE UŽ SE PŘECI NEMUSÍ OPAKOVAT!!!
Zahajuju protest a je mi úplně jedno, co na to rodiče řeknou!!! Pááni! Tohle je snad poprvý, co se chci rodičům takhle hrozně vzepřít!!! ALE CO!!! Jednou se to muselo stát :D
Pfffuuuuuuf!!!!! Asi mě fakticky klepne Pepka!!!

Paruka

8. června 2009 v 19:07 | argsan |  Emma Watson (Hermione Granger)
Heej - tohle mě dost pobavilo... No kdo by nechtěl takovouhle paruku? Já si jí asi objednám :D:D:D Počkat.. Víte, čí vlasy to sou? No že se ptám! Hermiony samozřejmě....


ZDROJ - Je tam toho hodně zajímavého.. Mě se třeba líbí i ta maska Hagrida :D:D:D No ta je prostě BOŽÍ :D

Držte mi palce!

8. června 2009 v 18:58 | argsan |  Co na to říct?
Ještě jednou zdravím. Zítra jdu na rozřazovací testy z AJ na mojí budoucí školu... Nervy nemám, kdyžtak budu mezi blbejma nooo (hele, to je jen slovní obrat, nemusíte se hned rozčilovat, jestli ste třeba mezi těmi méně nadanými :D).... Ale přesto... Bude se tam toho tolik dít! Budu se fotit (to zas bude škleb!), dozvím se nové informace a hlavně! uvidím moje budoucí spolužáky!!!!!!! To bude HUSTÝ!!! Z toho mám taky asi největší strach... Jako jak zapůsobim, chápete? :) Tak mi plosím držte palce.... Ať to zvládnu :) Dekujuu
Hmm.. Asi vás tohle dost nudilo... Ale pokud jste to dočetli do konce - gratuluju!!!! :D:D:D

New design - č. 11

8. června 2009 v 18:51 | argsan |  Různé - Designy
Ahoooj!
Jak se vám líbí?
Co?
No přeci ten design!
Podle mě to ujde...
Měla sem připravenej lepší, už se ho sem dávala....
A ono prd...
Objevila sem chybu...
Mno to se občas stává.
Mějte se faaajn! :)
Paaaa!
PS: Zajímavej styl psaní, co? :)

Jsem z5

6. června 2009 v 15:05 | argsan |  Co na to říct?
Ahoj!
Hlásím se vám zpět ze školy v přírodě! Co bych o tom řekla? Bylo to super! Jsem ráda, že sem nakonec jela... Počasí mohlo být lepší, ale na ty túry, co sme tam chodili, to ušlo... Jinak se tu chystám něco provést :) Cha cha cháá :D - takže se sem brzo přiďte podívat :) Mimo jiné chystám nový design, ale to půjde těžko, protože nevim, jak by měl vypadat... No snad mě něco napdane :)
Zatím se mějte hezky a snad se brzo ohlásím... Pááá! :))

Kalendář na tento měsíc (červen 2009)

1. června 2009 v 0:00 | argsan |  Moje výroba - Kalendáře
Tak tu máme další měsíc a s ním i můj další kalendář... To máte radost, co? :D Tak snad bude (ZASE TAK!!! :D) hezký počasí... (třeba už dneska je, ale tohle je předpřipravenej článek, takže nwm :D)
Tady je můj výtvor:
Hele fajn, já vim, že to sou jen obrázky s číslama, ale pochopte mě! Když tvořim, musim toho udělat hodně, protože nevim, kdy mě to zas popadne :)